Menu

Co dál?

Dokončili jste kurz Jak se modlit? Přemýšlíte, jak byste mohli dál vytrvale růst v modlitbě? Vyzkoušejte některou z následujících možností:

Začněte

Modlitební místnosti 24-7

Non stop modlitební řetěz může být pro vaše společenství skvělou výzvou, díky které zakusíte modlitbu novým, kreativním způsobem.

S rozběhnutím modlitební místnosti ve vašem městě vám rádi pomůžeme a poskytneme vám potřebné informace, které k tomu potřebujete. K dispozici budete mít také materiály, které vám pomohou s přípravami místnosti.

Zjistit více

Přispějte

Podpořte Modlitby 24-7

Příspěvek na Modlitby 24-7 slouží k podpoře pracovníků v týmu Modliteb 24-7, službu modlitebního karavanu a rozvoj modlitebních místností v ČR.

Můžete nás podpořit jako jednotlivci nebo i jako církev. Více informací se dočtete na našich stránkách.

zjistit více

Přečtěte si

Příběh Modliteb 24-7

Chtěli byste se dozvědět více o Modlitbách 24-7? Na počátku byla touha naučit se modlit, která vyústila v otevření první modlitební místnosti. Následovalo něco, co nikdo nečekal. Tato touha se rozhořela po celém světě a rozrostla se v modlitebně misijní hnutí. Více o počátcích i rozšíření Modliteb 24-7 se dočtete v knihách Krvavý měsíc na obzoru a Ušpiněná sláva, které napsal Pete Greig.

 

knihy

Přidejte se

Mezinárodní setkání Modliteb 24-7

Pokud byste rádi poznali lidi z celého světa, kteří jsou nějakým způsobem propojeni s Modlitbami 24-7 a pokud ovládáte angličtinu (nebo jiný světový jazyk), můžete se přidat na setkání, které se pořádá vždy na podzim. Spolu s ostatními budete moct zažít povzbuzení, vyučování, modlitby, chvály a společenství.

Setkání

Chcete se dozvědět více?

Pošlete nám zprávu, pokud byste chtěli získat více informací nebo podnětů, jak se můžete zapojit tam, kde jste.

Zjistěte více